سرعت خرید را لمس کنید

 

 

چیبو تهران با شرایط ارسال سریع‌،  پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درشهر  تهران، فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد. همچنین روزهایی که به دلیل تعطیلی هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، در سال 1393 به شرح زیر است:


- 13 فروردین
- 12 و 26 اردیبهشت
- 13و 14 خرداد
- 17 تیر –  21 رمضان 
- 27 و 28 تیر عید فطر
- 20 مرداد 
- 2 مهر عید قربان
- 1 و 2 آبان – 9 و 10 محرم 
- 11 آذر اربعین حسینی . 19 آذر رحلت پیامبر(ص) . 21 آذر شهادت امام رضا(ع)
- 8 دی ولادت رسول اکرم(ص)
- 22 بهمن

تهران:
سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 20 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 16 ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.


نکات:
- تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از پانصد هزار تومان و در تمام شهرها می‌شود.
- هزینه ارسال برای مشتریان شهرستان10000 تومان میباشد.
- پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف چیبو تهران با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

 

 

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران، در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.
در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

http://itemtracking.post.ir